Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

corvus-collector 

Oblíbená alba

Alba, která má corvus-collector v oblíbených

reklama

3 fotky, 27.7.2014, 13 zobrazení, přidat komentář | koníčky
...jsem přesvědčen, že jsem jediný občan České republiky, který vlastní podepsané album 'Point Legere' od texaské písničkářky (toho času žijící v Brooklynu) So Brown. V krásném digipacku je vepsané i věnování a album z New Yorku poslala sama So Brown. Nádherná hudba a překrásný (raritní) kousek v mé hudební sbírce!

Foto © Jaroslav Burda - www.norahjones.cz
15 fotek, květen 2014, 35 zobrazení, přidat komentář | koníčky
Má unikátní sběratelská edice alba 'Melana Chasmata' od skupiny Triptykon, za kterou stojí legenda z Celtic Frost - Tom Gabriel Fischer. Striktně limitované vydání v počtu 2.000 kusů (mám # 1775) obsahuje nejen album v nádherně provedeném mediabooku, ale také spoustu goodies navíc, včetně signovaného plakátu samotným Fischerem!
Dále box obsahuje: tašku s logem Triptykon, přívěsek na řetízku, tři pohledy, dvě černé svíce, zmiňovaný podepsaný plakát a samozřejmě to hlavní CD v mediabooku. Nádherná práce v grafickém designu mistra biomechanického surrealismu H. R. Gigera.

Foto © Jaroslav Burda - www.norahjones.cz
5 fotek, 17.5.2014, 59 zobrazení, přidat komentář | koníčky
Tento sběratelský kus (který se v aukčních síních prodáva kolem 10.000 Kč) od vynikajících symfo-řeků Septicflesh, jsem sháněl opravdu dlouho. Od roku 2011 vyprodaná limitovaná edice je můj velice oblíbený kousek ve sbírce. Sehnal jsem jej ve Spojených státech a samotný Spyros 'Seth' Antoniou mě gratuloval k úlovku. Tato edice alba 'The Great Mass' je unikátní s ohledem na přiložený artbook (a notové partitury), který shrnuje dílo mistra Setha. Jeho grafické výjevy zpracované v nejvyšší kvalitě jsou legendární převážně mezi fanoušky nihilismu, dekadence a tvrdšího hudebního žánru. Navštivte Sethovi oficiální stránky na www.sethsiroanton.com

Foto © Jaroslav Burda - www.norahjones.cz

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.